Taneční kurzy v Palance

V clubu Palanca nabízíme taneční kurzy různých latino tanců. Můžete se zde  naučit salsu, merengue, bachatu, cha-cha-cha, rumbu, zouk, reggaeton či sambu. Záleží jen na Vás, který tanec vás okouzlí a který byste chtěli umět. Budete srdečně vítáni na našich kurzech, které vedou zkušení instruktoři a profesionální tanečníci. Pokud snad ještě váhate a nejste rozhodnutí, doporučujeme přijít se podívat na latino party kterýkoliv večer od středy do soboty,abyste nasáli místní atmosféru a měli představu, jak tance vypadají, jaká je hudba, jak lidé tancují,  přípdaně pokud vás zajímá i co mají na sobě.

Pokud řešíte oblečení, není žádný předepsaný oděv, důležité je,abyste se cítili pohodlně a příjemně. Ohledně obuvi, doporučujeme pohodlnou obuv s pevnou patou, pro dámy se hodí podpadky, ovšem pouze za předpokladu,že se v nich cítí dobře a jistě.

Neváhejte tedy a příjďte se podívat! Pokud jste již rozhodnutí naučit se salsu či jiný latino tanec, vyberte si odpovídající kurz v kolonce Rozvrhu kurzů. Pro přihlášení na kurz pište na: kurzy@palanca.cz nebo na tel: 776 251 040

Kurzy probíhají v češtině, španělštině a v angličtině, více informací Vám poskytneme na telefonu nebo e-mail zhora uvedené.

Těšíme se na vás!

Letní intenzivní kurz kubánské salsy pro začátečníky

Začínáme 19.6.2014
Každý čtvrtek 19:00 - 21:00

Cena:
5x 2hodiny  1400 Kč

Přihláška

Letní kurz kubánské salsy pro pokročilé

Začínáme 19.6.2014
Každý čtvrtek 18:00 - 19:00

Cena:
5x 1 hodina  700 Kč

Přihláška